Komentarze

Autor: qitfXLQNASgYmWdP, data dodania: 08.02.13, 11:56
"Ja proponuje naiejprw zabrać się za wszystkie reklamy ktf3re znajdują się na Modrzejowskiej, Warszawskiej, Targowej itp. z tego co wiem to ludzie wieszają reklamy bez zgody miasta, a jak są kontrole i karzą ściągnąć to owszem ściągają właściciela ale za parę dni reklamy dalej wieszają a jakby urząd miasta dał WYSOKĄ karę to by był spokf3j ! więc jaka polityka ?? po co mają reklamować się firmy na telebimie jak wieszają sobie co chcą i jak chcą ZA DARMO a Sosnowiec nic z tym nie robi dopiero jak spadnie komuś na głowę jakaś reklama to miasto zrobi z tym porządek a firmy zaczną się reklamować na telebimie ))Zgadzasz się z opinią? 1 0"
+ dodaj komentarz
Autor: niltSeina, data dodania: 04.11.11, 19:28
"How do you play Barcelona in this year?"
+ dodaj komentarz
Autor: Ras to da Ziut, data dodania: 27.09.08, 23:21
"No a chyba to fake z tą gadką, że stacje radiowe i telewizyjne nie bedą publikować zbyt glośnych reklam. Pieniądz to pieniądz. Najbardziej mnie dobija kanał Planet lub Discovery Channel. Reklamy są tam ponad 50 % głośniejsze od sygnału samego programu. Masakra. Jestem za tym aby nowe telewizory miały wgrany moduł kompresora, który "w locie" równa sygnał do zadeklarowanego przez użytkownika poziomu. Czyli ustawiamy "bazę" głośności dla nas odpowiednią a kompresor (lub maximizer albo tu wlaściwy bardziej minimizer, ja bym go nazwał "wyrówniaczem poziomu") ścisza zbyt głośny i podgłaśnia zbyt cichy sygnał do poziomu zadeklarowanego przez użytkownika. Trzeba to opatentować ;-) Muzka powinna koić ludzkie ucho a nie je męczyć. No elo pozdro itp i na pochybel pajacom co tworzą takie mega głośne pierdoły."
+ dodaj komentarz
Autor: Ja i Ja, data dodania: 07.03.08, 14:54
"Hmm duzo w tym prawdy jest.Ja osobiscie mysle ze jest duzo gorszych czynnikow ktore zabijaja muzyke niz kompresja itp.Moze dlatego ze interesuje mnie wartosc duchowa danego kawalka bardziej niz jego jakosc."
+ dodaj komentarz

Moje ostatnie, pozostałe wpisy

Free Beats
Pozytywna akcja na ulicy Nowego Jorku.
Data dodania: 17.06.2009. Czytaj wpis

Matisyahu Live
Wielki pozytyw i zaskoczenie. Dlaczego? Pierwszy raz widzę beatbox'ującego i ponadto tak dobrze nawijającego na mikrofonie... żyda!
Data dodania: 15.03.2009. Czytaj wpis

Vinyl, CD, Lap = historia
Kto myślał, że płyta CD lub np. laptop to domena współczesnego DJ'a jest po prostu w błędzie. Od dłuższego czasu zauważyć można, że prawdziwa Dj'ka idzie w zupełnie inną stronę. Okazuje się, że DJ'ów podzieliła znacznie sama... elektronika. Ale, że aż tak?
Data dodania: 03.06.2008. Czytaj wpis

Jeremy (Masakra) Ellis poraża
Postanowiłem trochę "poczesać" internet i znaleźć kilka ciekawostek. Natknąłem się ponownie na tego gościa, lecz tym razem poraziło mnie prądem...
Data dodania: 26.03.2008. Czytaj wpis

Byłem pierwszym, który to zobaczył
Pamiętam jak dziś, jak w styczniu 2007 pojawiło się nowe wideo z targów NAMM 07 prezentujące nowego Reasona 4.0. Oglądam i nagle patrzę, a tu przez ułamek sekundy można było zobaczyć coś dziwnego, nowy, nigdzie nie pokazywany moduł.
Data dodania: 21.02.2008. Czytaj wpis

Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Ostatnie wpisy na blogach

Oczekiwania
KRS-tianW sobote oczekiwalem na premiere kawalka "Wrong" DM którego jestem fanem od dzieciaka.Zespol po raz kolejny wymyslil ,ze premiera odbedzie sie na rozdaniu nagród niemieckiej sceny muzycznej.Nie macie pojecia jak mnie to oczekiwanie zmeczylo.Musialem przez prawie 3 godz ogladac i sluchac ta megapopeline z Niemiec która serwowala nam stacja ARD.
Autor wpisu: , data dodania: 24.02.2009, liczba komentarzy: 0

Płyta...
Pełen entuzjazmu i naładowany energią moich bliskich wróciłem z kraju i od razu ruszyliśmy z wysokiego C :). Jeśli tylko mnie najdzie na pisanie opowiem pokrótce jaki jest progres.
Autor wpisu: , data dodania: 12.10.2008, liczba komentarzy: 3

Pytanie-dlakogo gram? zadasz stojac na scenie
Tak sobie napisalem najpierw posta na forum i tak sobie mysle, ze ja to juz mam poprzestawiane w glowie.To co dzieje sie z kultura juz mnie nie wzrusza jak jakies dwa lata temu, juz poprostu do tego przywyklem i zrozumialem ze nie da rady.
Autor wpisu: , data dodania: 03.04.2008, liczba komentarzy: 0

Jesteśmy złodziejami.
Kiedy będzie wystarczało Nam sił, czasu na wszystko, pytanie jest ironiczne... znam odpowiedz na nie...
Autor wpisu: , data dodania: 28.03.2008, liczba komentarzy: 0

Kolejna improwizacja
Jak już wiecie chcemy grać "żywą" muzykę. Przedwczoraj usiedliśmy przy gitarach i klawiaturze sterującej i pobawiliśmy sie trochę.
Autor wpisu: , data dodania: 12.03.2008, liczba komentarzy: 2

Czytaj więcej blogów