Byłem pierwszym, który to zobaczył

Reason 4 by McBAutor wpisu: NAMM 07 prezentujące nowego Reasona 4.0. Oglądam i nagle patrzę, a tu przez ułamek sekundy można było zobaczyć coś dziwnego, nowy, nigdzie nie pokazywany moduł. Zrobiłem szybko zrzuty ekranowe z YouTuba (możesz je zobaczyć poniżej, w załączniku) i zacząłem analizować co to może być. Napisałem o tym na forum ReasonStation, aby inni się wypowiedzieli. No i przyszła burza! Pojawiły się różne komentarze: to przecież nic nowego / to przecież Screamer / co ty pleciesz, to Vocoder / to stary Combinator / to jakaś nowa maszynka... trochę tego było, wypowiedzi w sumie dość zróżnicowane. Fajnie, gdy razem z tobą ten sam problem analizuje setka innych ludzi, z różnych stron świata i każdy zgaduje… co to może być?.
Ja w tym wypadku stałem twardo przy swoim, czyli dla mnie było to coś nowego, nowy moduł, który ukrywa Propellerheads. I co się okazało… miałem rację. To była nowa wersja interfejsu audio Reasona 4.0 - oficjalnie wyszło to dopiero po jego premierze. Ja, jako pierwszy na świecie wiedziałem, że to coś nowego - reszta tylko zgadywała.
Wiem, jestem maniakiem :)

Dołączono zdjęcia:

Reason 4 by McB
Reason 4 by McB
Reason 4 by McB

Komentarze

Autor: PTK, data dodania: 22.05.08, 15:41
"ja też to zauważyłem ,były nawet puszczane próbki . Czy pierwszy ,nie wiem . bym się pokłócił ! POZDRO"
+ dodaj komentarz
Autor: Musi, data dodania: 25.02.08, 17:32
"gratuluje sprawnego oka i pasji do tematu:)"
+ dodaj komentarz

Moje ostatnie, pozostałe wpisy

Free Beats
Pozytywna akcja na ulicy Nowego Jorku.
Data dodania: 17.06.2009. Czytaj wpis

Matisyahu Live
Wielki pozytyw i zaskoczenie. Dlaczego? Pierwszy raz widzę beatbox'ującego i ponadto tak dobrze nawijającego na mikrofonie... żyda!
Data dodania: 15.03.2009. Czytaj wpis

Vinyl, CD, Lap = historia
Kto myślał, że płyta CD lub np. laptop to domena współczesnego DJ'a jest po prostu w błędzie. Od dłuższego czasu zauważyć można, że prawdziwa Dj'ka idzie w zupełnie inną stronę. Okazuje się, że DJ'ów podzieliła znacznie sama... elektronika. Ale, że aż tak?
Data dodania: 03.06.2008. Czytaj wpis

Jeremy (Masakra) Ellis poraża
Postanowiłem trochę "poczesać" internet i znaleźć kilka ciekawostek. Natknąłem się ponownie na tego gościa, lecz tym razem poraziło mnie prądem...
Data dodania: 26.03.2008. Czytaj wpis

Głośniej się już nie da - komputery zabijają muzykę (?)
Muzyka pop, uważana przez tradycjonalistów za prymitywny łomot, naprawdę zbliża się do granicy hałasu. A wszystkiemu winni są inżynierowie dźwięku. W zasadzie chodzi tylko o muzykę popularną. A mówiąc dokładniej - o jakość dźwięku. W Stanach Zjednoczonych mówi się już nawet o "wojnie o głośność" (loudness war). Strony biorące udział w tym konflikcie zaciekle bronią swych stanowisk. Spór toczony jest jednak po cichu - za kulisami przemysłu muzycznego. I wygląda na to, że jakość przegrała z ilością.
Data dodania: 05.03.2008. Czytaj wpis

Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Ostatnie wpisy na blogach

Oczekiwania
KRS-tianW sobote oczekiwalem na premiere kawalka "Wrong" DM którego jestem fanem od dzieciaka.Zespol po raz kolejny wymyslil ,ze premiera odbedzie sie na rozdaniu nagród niemieckiej sceny muzycznej.Nie macie pojecia jak mnie to oczekiwanie zmeczylo.Musialem przez prawie 3 godz ogladac i sluchac ta megapopeline z Niemiec która serwowala nam stacja ARD.
Autor wpisu: , data dodania: 24.02.2009, liczba komentarzy: 0

Płyta...
Pełen entuzjazmu i naładowany energią moich bliskich wróciłem z kraju i od razu ruszyliśmy z wysokiego C :). Jeśli tylko mnie najdzie na pisanie opowiem pokrótce jaki jest progres.
Autor wpisu: , data dodania: 12.10.2008, liczba komentarzy: 3

Pytanie-dlakogo gram? zadasz stojac na scenie
Tak sobie napisalem najpierw posta na forum i tak sobie mysle, ze ja to juz mam poprzestawiane w glowie.To co dzieje sie z kultura juz mnie nie wzrusza jak jakies dwa lata temu, juz poprostu do tego przywyklem i zrozumialem ze nie da rady.
Autor wpisu: , data dodania: 03.04.2008, liczba komentarzy: 0

Jesteśmy złodziejami.
Kiedy będzie wystarczało Nam sił, czasu na wszystko, pytanie jest ironiczne... znam odpowiedz na nie...
Autor wpisu: , data dodania: 28.03.2008, liczba komentarzy: 0

Kolejna improwizacja
Jak już wiecie chcemy grać "żywą" muzykę. Przedwczoraj usiedliśmy przy gitarach i klawiaturze sterującej i pobawiliśmy sie trochę.
Autor wpisu: , data dodania: 12.03.2008, liczba komentarzy: 2

Czytaj więcej blogów