Niedługo nowa odsłona strony...

Rozwinę pelerynę jak superman poszybuję, kto zatrzymać mnie spróbuje, kto na siłach się czuje, kto silniejszy niech spróbuje - ja buduję, stawiam mury prosto z nieba aż pod chmury żeby wyrwać się z tej dziury powracać po raz wtóry jak mało który mówić, opowiadać na poezje to przekładać, mądre zdania wypowiadać jak to wszystko poukładać, jak tu radę dać (...)

Audio wideo

Rewolucja Hip-Hop 2000
Kolejny stopień wtajemniczeniaJeszcze w tych czasach ta rewolucja nie byla tak oczywista jak co niektorzy mysla.Wciaz byla nas garstka ,nie bylo prawie klipow w tv i internetowych stacji radiowych.To ,ze poszla nie w tym kierunku w ktorym sobie wyobrazalismy to juz niestety nie nasza wina.Ale o stanie na dzien dzisiejszy napewno uslyszycie w kolejnych tekstach.Wtedy mam nadzieje uswiadomilismy paru ludziom o co w tym wszystkim chodzi.Na koncu kawalka mozna uslyszec kawalek koncertu z Leby na ktorym to poznalismy chlopakow z Silesian Sound System (jeszcze wtedy Sonda) oraz Zkmd z Hamburga, co zaowocowalo dalsza wspolpraca.

Komentarz do Rewolucja Hip-Hop 2000 Dodaj komentarz do: Rewolucja Hip-Hop 2000
Tekst utworu
Berwi:
Hip hop rewolucja, rymowana konstytucja którą uchwaliła ulica, niepisane prawa, lepsze niż każda sejmowa ustawa, bo to szkoła, która uczy życia ,a nie je ogranicza, jak polityka która w życie się wpierdala, i być sobą nie pozwala chociaż każdy z nas się stara to każdego spotka kara, sędziowska czy boska wiem że Polska ,to kraj któremu potrzebna jest rewolucja, zmiana myślenia, głos nowego pokolenia ,koniec starego świata, rozpoczęta nowa era, przesłanie wysyła muzyka, odbierasz? to najlepsza nauka, lepsza niż każda szkoła -nauce podołasz? a nagrodę otrzymasz, prawdę poznasz, złe nastawienie pokonasz, przekonasz się jak niewierny Tomasz, wybór zawsze masz, sam wybierasz nauczyciela, który cię naucza, nikt do nauki cię nie zmusza, muzyka sama w sobie rusza, jak każda prawdziwa historia w niej zawarta, lub na prawdzie oparta ,wiem że nigdy nie jest obiektywna, jak osoba która ją przedstawia, klan modły odprawia, za hip hop, nadejdzie czas że zrobimy to na tip top, Polskę zaleje kolejny potop, który zamiast zniszczenia przyniesie pokój i zamianę myślenia, w kierunku zjednoczenia, kultury udoskonalenia, bo narazie widzę tylko same wrogie spojrzenia, teraz czas na zmiany ,tor wskazany, otwarte bramy, kto je przekroczy będzie tym który jednoczy, zmienia zasady bo tylko razem damy rady pokonamy systemu wady, dlaczego? bo inaczej nie dojdziemy do niczego, a tak nagle z niczego, z siłą głosu uniwersalnego, rewolucyjnego, możemy dojść do miejsca pierwszego, koniec tekstu mobilizującego obyś wyniósł coś z niego.

Gras:
To jest nasza mowa to jest nasza muzyka system palec ręka do tego głową kiwa hip hop rewolucja unikalna konstytucja komu może zaszkodzić nam nie a i tak widzę oczy patrzące niewdzięcznie tego nie unikam mikrofon w ręku mam myśli swe wyzwalam kłamstwa się wyzbraniam prawdy nie unikam prostych słów technika teren do zbadania coraz więcej dróg przed nami się odsłania co raz większe wymagania tylko to z nóg mnie słania błędne myślenie za wszelką cenę zmieńmy myślenie niech działa natchnienie przebudzenie z letargu byle nie od poniedziałku nie widzę w tym temacie żartu ani przewidzenia za dużo życie unaocznia hip hop na lepsze zmiana zwrotnica uniwersalna dla dużego i małego bogatego i biednego rzecz genialna żałuje że nie od dziecka w moim przypadku choć dalej brnę chładko od życia coś dobrego chce a nie miny zasempiałe za złotym zaganiane ważniejsze rzeczy omijane od tego odizolowany w życiu inne plany widzę błędów się nie wstydzę widzę na tym się uczę nie są mi znane polityczne banialuki czysto kłamliwe wywody by sprawę załagodzić ludzi nie drażnić za to głaskać i omamić to wszystko co robicie dlatego Polski czasem się wstydzę nie tylko ja jestem widzem i głupotę waszą widzę nie potrzebne wasze wsparcie młodzi ludzie na starcie połączą się w walce to nie sen proroczy ja też nie dawno otworzyłem oczy nie myślałem że mnie zaskoczy i otoczy takimi zdarzeniami wydarzeniami i te zadania które są za mną te zadania które przede mną pod nos podstawia mi wciąż los rewolucyjny głos przekazuje moc którą nadaje północ...

Brak dodatkowych danych na temat pliku. Odtwórz plik
Pobrań: 957, odsłuchań: 138 Pobierz plik

Komentarze

Autor: rVerRSVYDDPgH, data dodania: 26.01.11, 10:17
"pozycjonowanie"
Autor: SLCCOnlHFUntkXQGh, data dodania: 26.01.11, 00:20
"tram.txt;2;9"
Autor: tnBGVrIWygYqIo, data dodania: 13.01.11, 18:12
"zemsta.txt;1;3"
Autor: YRbfzIAWuljAXqEjpyt, data dodania: 12.01.11, 02:39
"agencja seo"
Autor: TfyOvWyPupnfZ, data dodania: 24.12.10, 03:31
"surgery"
Autor: nvuBoTcTljPT, data dodania: 22.12.10, 05:02
"zemsta.txt;1;3"
Autor: ENJHnSHzjuMAPvI, data dodania: 13.12.10, 18:44
"g0H8KP opony"
Autor: imiLqOPvFQRXAnbxzIf, data dodania: 13.12.10, 13:11
"pozycjonowanie"
Autor: RYEROOZongFOSL, data dodania: 13.12.10, 03:10
"propecia 5mg"
Autor: CXQnLlNyPFxbmJA, data dodania: 02.12.10, 01:15
"opony felgi"
Autor: IiwCKXOowbnzT, data dodania: 17.11.10, 13:43
"logicsem"
Autor: gVuUSEvKqsd, data dodania: 15.11.10, 22:15
"cymbalta online"
Autor: EZWOWgLTjLrpiSaAKY, data dodania: 14.11.10, 00:51
"zpocucjonownaie stron"
Autor: kbVZFtgGXWJe, data dodania: 10.11.10, 18:15
"cheap tramadol"
Autor: pozycjonowanie, data dodania: 13.10.10, 07:30
"w3vzZM "
Dodaj komentarz: "Rewolucja Hip-Hop 2000"

Twoje imię, pseudonim, nick:


Treść komentarza:


Twój adres e-mail (opcjonalnie):Pozostałe utwory z tej płyty lub kategorii

Excalibur - Kolejny stopień wtajemniczenia 1999 - 2002

Słowa prosto z ulicy

Jakość: brak danych, czas: brak. Odtwórz plik
Pobrań: 1084, odsłuchań: 212. Pobierz plik
Liczba komentarzy: 0. Dodaj komentarz

Mało mało

Jakość: brak danych, czas: brak. Odtwórz plik
Pobrań: 1582, odsłuchań: 309. Pobierz plik
Liczba komentarzy: 1. Dodaj komentarz

Świeczka zapalona

Jakość: brak danych, czas: brak. Odtwórz plik
Pobrań: 999, odsłuchań: 101. Pobierz plik
Liczba komentarzy: 0. Dodaj komentarz

Wychodźcie na ulice

Jakość: brak danych, czas: brak. Odtwórz plik
Pobrań: 1076, odsłuchań: 132. Pobierz plik
Liczba komentarzy: 0. Dodaj komentarz

Póki co

Jakość: brak danych, czas: brak. Odtwórz plik
Pobrań: 1009, odsłuchań: 94. Pobierz plik
Liczba komentarzy: 0. Dodaj komentarz

Powrót do działu Audio, wideo    Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Odtwarzanie pliku audio

Rewolucja Hip-Hop 2000


Ostatnie aktualności

18.10.2010, Musi Przez Hip-Hop Do Serca - kup płytę
Musi Przez Hip-Hop Do SercaPłytę można zamawiać poprzez allegro lub specjalną stronę. Koszt płyty to 20 zł. Zobacz szczegóły...

Czytaj więcej aktualności

Ostatnie posty na forum

Weź udział w dyskusji wejdź na forum

Ostatnie wpisy na blogach

Free Beats
Pozytywna akcja na ulicy Nowego Jorku.
Autor wpisu: , data dodania: 17.06.2009, liczba komentarzy: 2

Matisyahu Live
Wielki pozytyw i zaskoczenie. Dlaczego? Pierwszy raz widzę beatbox'ującego i ponadto tak dobrze nawijającego na mikrofonie... żyda!
Autor wpisu: , data dodania: 15.03.2009, liczba komentarzy: 0

Czytaj więcej blogów