Niedługo nowa odsłona strony...

Naprzód bracia do boju! Czeka nas Camelot, Zion w końcu musi nadejść chwila, na którą wszyscy czekają, widzę okrągły stół, przy którym bliscy zasiadają, dookoła piękny widok, którym sie zachwycają. W ogrodzie bawią się dzieci i za sobą ganiają, obok nich nasze kobiety, które nad nimi czuwają, przy stole mądre głowy pomysły rozkminiają Excalibur Familia jeszcze po odpoczywają.

Najnowsze aktualności

Nowa strona 08.02.2008
Excalibur wwwNo i już jest WITAMY!! Pamiętajcie, że strona jest cały czas w budowie i minie trochę czasu zanim dojdzie do siebie. Chciałbym podziękować naszemu wielkiemu McB, który przeznaczył swój drogocenny czas na stworzenie tej strony. Kolejny raz się okazało, że można na niego liczyć i że z przyjemnością odda sie sprawie. Dziękuję całej famili za każdą pomoc, której udzieliła. Pomimo dzielących nas kilometrów jesteśmy cały czas razem, a ta strona i nowa świeżość, która się z nią pojawiła jest tego dowodem. Powiem to po raz kolejny "EX4LIVE!!!".

Więcej w archiwum

Musi Przez Hip-Hop Do Serca - kup płytę 18.10.2010
Płytę można zamawiać poprzez allegro lub specjalną stronę. Koszt płyty to 20 zł. Zobacz szczegóły...

Musi - Czy to czujesz - SINGIEL 20.08.2010
"Czy to czujesz?" produkcji McB z gościnnym udziałem Wojtasa (WYP3) to pierwszy singiel promujący płytę "Przez Hip-Hop Do Serca" Tczewskiego Mc Musiego. Płyta ukaże się we wrześniu nakładem ExFamilia nagrania i będzie zawierała 15 utworów. Na krążku, który z pewnością spodoba się koneserom klasycznego rapu gościnnie udzielają się: Wojtas (WYP3), Bastek (Intoksynator), Excalibur, Brahu i Pekli.

Top100, czyli lista wszech czasów 25.10.2009
Głosuj na ulubione kawałki na liście wszech czasów! Przypominamy, że najlepsze kawałki będziemy emitować w każdy ostatni poniedziałek miesiąca w naszej audycji w Radiu Fabryka. Głosować można raz dziennie.

W 120 min dookoła vinyla i uzupełnione Archiwum 06.10.2009
Dziś jak co poniedziałek audycja "W 120 min dookoła vinyla" w Radiu Fabryka i "Old school Monday" w którym to w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, będziemy wracać do korzeni tego gatunku muzycznego oraz kultury która miała i ma tak wielki wpływ na ludność całego świata.Serdecznie zapraszamy.
Audycje archiwalne - http://www.exfamilia.pl/index.php?p=radiofabryka

W 120 min dookola vinyla w poniedziałek!!! 09.10.2009
Od poniedziałku zmiana ramówki w Radiu Fabryka a wraz z nią i zmieniamy dzień i godz nadawania naszej audycji.Jest też kolejna napewno pozytywna zmiana czasu nadawania audycji z jednej godz na dwie.Planujemy również urozmaicić nasze audycje.Pierwsza w każdym miesiącu bedzie przenaczona na "Old school Hip Hop", kolejna na nasz krajowy rap, po niej będziemy omawiać nowości ze świata, a w ostatni poniedziałek miesiąca planujemy liste nagrań na które będzie można głosować na naszej stronie.
Od teraz w każdy poniedziałek w godz 19 - 21 "w 120 min dookoła vinyla" na www.radiofabryka.pl !!!


KULTURA HIP HOP 3 JAM 05.10.2009
W dziale Historia pojawił sie krótki opis oraz video z imprez "Kultura hip hop jam" które odbyły się kilka lat temu w naszym mieście.Zapraszamy do oglądania.Niebawem dział Historia zostanie w końcu uzupełniony.

Videorelacja z ACK 30.09.2009
Zamieszczamy videorelacje z krótkiego koncertu który odbył sie w ACK "Zebra" 26 września 09.Jak wcześniej pisaliśmy kilka utworów zostało zagranych po raz pierwszy z żywymi instrumentami.Na klawiszach zagrał Kuba, na skrzypcach Szymon, na perkusji Hary a w kawałku "Jestem świadom" na basie wspomagał nas Tony.Dwaj ostatni na codzień, grają w kapeli "No libab dab"
Dziękujemy wszystkim za wsparcie.

Koncert w Zebrze 25.09.2009
Już jutro czyli 26 września 09 odbędzie się koncert w ACK "Zebra" przy ul.Kościelnej.
Ekipa Ex-Familii, po raz pierwszy ma zamiar zagrać dosyć niekonwencjonalny koncert przy udziale "żywych" instrumentów.
Serdecznie zapraszamy.

Fisz - kiedyś i teraz 23.09.2009
Dziś kolejna audycja w Radiu Fabryka a tematem będzie twórczość jednego z najbardziej utalentowanych artystów w kraju - Fisz-a.Usłyszymy nagrania od "RHX skład-u" w którym Fisz zaczynał po "Męską muzykę" - płytę którą stworzył wraz ze swoim ojcem i bratem. Audycje poprowadzi Musi i Berwi.

W góre ręce projekt - Mocna strona / Tunel 11.09.2009
Dziś dobiegła końca praca nad kawałkiem do wcześniej wspomnianej składanki "Sztuka przeciwko przemocy". Zapraszamy do przesłuchania.

Powrót audycji w Radiu Fabryka! 09.09.2009
Po krótkich jak zawsze wakacjach, dziś Musi wraca do radia i puszczania kolejnej dawki Hip Hopu z najwyższej półki.
O godz 18 w Radiu Fabryka usłyszymy sporą dawke holenderskiego rapu.Serdecznie zapraszamy do wysłuchania!
www.radiofabryka.pl Pobierz plik (ilość pobrań: 1350)

W góre ręce projekt 02.09.2009
Powoli kończymy prace nad pierwszym od długiego czasu wspólnym kawałkiem który został nagrany w studiu "Direct" w Tczewie.Kawałek nagrywany był na płytę, która będzie prezentować artystów działających w salkach Alternatywnego Centrum Kultury "Zebra" . Płyta która będzie dostępna za darmo, powinna ujrzeć światło dzienne pod koniec września.Szykuje się również promocja płyty w postaci wspólnego koncertu.Więcej info niebawem na stronie.

Audycja Grand Agent 01.04.2009 31.03.2009
W najbliższej audycji posluchamy utworów z plyty Grand Agenta Adult Contemporary , ktorą w całości wyprodukował OSTR. Start godzina 18.

Audycja debiuty w radiu Dj Stretch Armstrong 25.03.2009
W najbliższej audycji posłuchamy artystów , którzy debiutowali w radiowej audycji Dj Stretch Armstronga. Dj ma na imię Adrian i jest polskiego pochodzenia. Debiutowali u niego Nas, Biggie, Big Punisher i wielu wielu innych. Start 18.

Komentuj materiały Audio, wideo 06.01.2009
Oddajemy do użytku możliwość komentowania wszystkich materiałów zawartych w dziale Audio, wideo.

Nowa produkcja! Berwi & McB - Mass Destruction 11.09.2008
Zaczęło się... Nowa produkcja! "Mass Destruction". Słowa: Berwi, muzyka: McB, wideo: Berwi.

Familia-Blog 26.02.2008
Zapraszamy do nowego działu - "Familia". Jest to blog, na którym możecie się dowiedzieć ciekawostek z życia ekipy i zarazem poznać ich bliżej.

Ballada o ślicznym rapie 13.02.2008
Zapraszamy do przesłuchania naszej nowej produkcji. Muzyka-"Berwi", mastering "McB".

Jestem świadom 08.02.2008
Kawałek "Jestem świadom" został nagrany jakiś rok temu podczas krótkiego pobytu Musiego na zielonej wyspie. Nie został wcześniej wypuszczony z powodu braku odpowiedniego bitu. Podkład, który (u)słyszycie został zrobiony przez dwóch utalentowanych muzyków, dla ktorych była to pierwsza tego typu produkcja.

Excalibur Familia - Naprzód
Posłuchaj najnowszego kawałka ze stajni Ex, pt. "Naprzód" lub obejrzyj klip wideo do tego kawałka. Zapraszamy również do dyskusji o nim na forum.

Noybis - Powiedz w czym nadzieja
Zapraszamy do pobrania i przesłuchania najnowszej płyty, której autorem jest Noybis. Płyta nosi tytuł "Powiedz w czym nadzieja".

Musi - Powrót
Prezentujemy wam klip nakręcony do kawałka zapowiadającego solową płytę Musiego pod tytułem "Powrót". Płyta cały czas jest w trakcie produkcji. Muzykę do kawałka zrobił Pablo, a klip jest autorstwa Wojciecha Kwiatkowskiego.

Otwieramy forum dyskusyjne
Zapraszamy na Excalibur, 83-110 forum.

Cofnij się wstecz    Powrót na stronę główną

Ostatni plik audio

Wizja Lokalna Tczew - 83-110
W 1997 r. na legendarnej już składance Yo Rap zakazane piosenki vol. 3 zadebiutowała grupa MFH, która z biegiem czasu przekształciła się w Excalibur. Od tego momentu scena prężnie się rozwijała i zyskiwała sobie coraz to szersze grono słuch(...)

Jakość: 320kbps, czas: 8:10 min. Pobierz plik

Posłuchaj i ściągaj więcej plików audio

Ostatnie posty na forum

Weź udział w dyskusji wejdź na forum

Ostatnie wpisy na blogach

Free Beats
Pozytywna akcja na ulicy Nowego Jorku.
Autor wpisu: , data dodania: 17.06.2009, liczba komentarzy: 2

Matisyahu Live
Wielki pozytyw i zaskoczenie. Dlaczego? Pierwszy raz widzę beatbox'ującego i ponadto tak dobrze nawijającego na mikrofonie... żyda!
Autor wpisu: , data dodania: 15.03.2009, liczba komentarzy: 0

Czytaj więcej blogów